Kibris Emlak | Kuzey Kıbrıs'ın En Yeni Emlak Sitesi - Ücretsiz Kirala ve Sat
Kuzey Kıbrıs’ta Yaşam

Kuzey Kıbrıs’ta Yaşam

Kuzey Kıbrıs’ta yaşamanın her insan profiline göre avantajları bulunmaktadır. İster öğrenci olsun, ister emekli, aktif çalışan mutlaka kendilerine ait bir parça bulacaktır.

Adada konumlu onlarca casino, eğlence mekanları, restaurantlar bulunmaktadır. Özellikle adanın tüm sahillerinde bulunan balık restaurantları fiyat avantajları ile fark yaratmaktadır.

Eğlence hayatında Avrupa’nın en iyi club larından bazıları  Kuzey Kıbrıs’ta bulunmaktadır. Alkolde özel tüketim vergisi bulunmaması gece hayatında da maliyetleri aşağı çekmektedir.

Kuzey Kıbrısta toplu taşıma ağı yaygın değildir, genellikle anayollarda dolmuşlar kullanılır. Araç satın almak Kuzey Kıbrısta uygulanan düşük vergiler nedeniyle iyi bir seçenektir. 2. El veya sıfır, hatta Türkiye’ye gelmemiş modeller dahi satın alınabilir.

Kuzey Kıbrıs yılın ortalama 330 günü güneşli geçmektedir. Genellikle yaz ve kış için klima kullanılır.

Gıda fiyatları ortalamada Türkiye ile aynı seviyede seyretmektedir. Şehir merkezleri dışında Hiper marketler bulunduğu gibi şehir içinde de birçok market bulunmaktadır. Özellikle 24 saat açık çok sayıda market hizmet vermektedir.

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol 0(532) 732 40 60

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!